«Черкаські Мавпи-01» виграють виїзний тур

Підопічні Володимира Чурсіна здобули три переконливі перемоги у черговому турі ВЮБЛ, який пройшов у Києві.
Другий етап для черкаських баскетболістів стартував вдало. Незважаючи на те, що «Мавпи-01» поїхали до Києва не в оптимальному складі, команда зуміла добути максимальний результат. Черкасці не лишили суперникам шансів у перших двох матчах. Так із перевагою понад 40 очок були переможені команди з Івано-Франківська та Чернівців. Втім головне випробування чекало на «Мавп» у заключній грі.

«Рівненщина» не простий суперник. Цей колектив минулого сезону здобув срібні медалі ВЮБЛ. Черкасці поступалися в рахунку протягом усього матчу, але зуміли відігратися наприкінці гри. Якісна четверта чверть, в якій «Мавпи» виграли з рахунком 33:16 забезпечила команді загальну перемогу – 83:78.

Слід відзначити лідера команди, Юрія Романовського. У найважчому матчі він здобув 30 очок, 7 підбирань та 6 результативних передач.

«Черкаські Мавпи-01» – БК «Говерла-01» 94:54 (15:14, 26:11, 29:17, 24:12)
ЧМ: Романовський – 28+7 пер; Коробко – 20+18 підб; Якименко – 18.

«Черкаські Мавпи-01» – «Старлайф» 93:39 (27:7, 25:12, 17:11, 24:9)
ЧМ: Рідько – 18+4 підб; Бухало – 16+16 підб; Ісаєнко – 16+6 підб.

«Черкаські Мавпи-01» – «Рівненщина» 83:78 (18:21, 14:16, 18:25, 33:16)
ЧМ: Романовський – 30+7 підб, 6 пер; Якименко – 18+7 підб; Бухало – 13+11 підб.

Володимир Чурсін, тренер-методист баскетбольної школи «Черкаських Мавп»:
«Хороший тур. Ми досить не погано зіграли. Щоправда перші дві команди були значно слабші за нас. Найважливішою видалася третя гра проти Рівного. На жаль, поїхали на тур не в повному складі. Захворів Богдан Троян, кілька хлопців 2002-го року травмувалися і не були з нами. Тому у цій грі ми були обмеженими на позиції першого номера. Розігрував м’яч Юрій Романовський. Суперник запропонував жорстку гру, із високим пресингом. Ми поступалися протягом трьох чвертей. Було складно з організацією гри, ми не могли логічно завершити комбінацію. Але в четвертій чверті змінили систему захисту. Я хлопцям сказав, що для того щоб добре атакувати, потрібно чітко відзахищатися, щоб у нас були швидкі прориви і легкі очки. Це і вдалося. Впевнено виграли четверту чверть і загалом матч. Дуже важлива перемога. Справа в тім, що цей чемпіонат проводимо цікавим складом. У нас лише п’ять осіб 2001-го року народження, далі доукомплектовую команду молодшими хлопцями. Але це хороша школа для всіх».

Після цього туру «Черкаські Мавпи-01» посідають третє місце у чемпіонаті.