Черкаські Мавпи розпочали тренувальний збір

«Черкаські Мавпи» вийшли з карантину. Зважаючи на послаблення урядом України карантинних обмежень наш клуб отримав змогу розпочати літню підготовку. У тренувальному таборі, який свою роботу розпочав у спорткомплексі «Манеж» на сьогодні 16 гравців. Майже усі вони вихованці баскетбольної школи «Черкаські Мавп».

Команда, яка розпочала підготовку доужемолода, найстаршими з тих, що працюють під орудою Максима Міхельсона два Нікіти, Воєвода та Руслов, яким лише 23 роки. Окрім цих двох захисників на зборі ще чотири гравці, які минулого сезону виступали за головну команду клубу, а це Іван Ткаченко, Дмитро Скапінцев, Олег Бондаренко та Ігор Сергеєв.

Решта – гравці дублюючого складу. Є у таборі і перспективні вихованці, а це гравці 2004-го та 2005-го років народження.

Максим Міхельсон, головний тренер БК “Черкаські Мавпи”: «Ми зібрали 16 молодих гравців. Якщо подивитися на їх прізвища можна відразу зрозуміти під які завдання це зроблено. Більшість із них – це вихованці нашого клубу, які мають тренуватися та прогресувати для свого розвитку, як гравці. Для когось з них це своєрідні оглядини у основній команді, у нас є кілька хлопців 2004-го та 2005-го років народження, які мають перспективу. Хлопці пропустили через карантин березень, квітень і травень далі йдуть уже літні місяці і якщо їх зібрати у серпні це уже буде пів року. Очевидно, що для них пропустити такий відрізок – це фактично втратити дорогоцінний час свого розвитку. Я говорю зараз про хлопців, які є кандидатами у юнацькі збірні України і у яких є хороша перспектива заграти згодом у основній команді клубу.

Ми говорили з Михайлом Бродським і він з розумінням поставився до цього моменту та підтримав ідею зібрати молодих хлопців, що в умовах сьогоднішнього економічної кризи, скажу вам чесно, не дешеве задоволення. Але ми розуміємо, що розвиток молоді завжди був одним з пріоритетних напрямків нашого клубу і ми просто не можемо залишити їх на півроку без організованого тренувального процесу.

Також треба розуміти, що для усіх вихованців нашого клубу, які готуються до нового сезону двері нашого клубу відкриті. Серед молодих гравців, які виступали минулого сезону за головну команду зараз тренуються, як хлопці у яких є діючі угоди з клубом так і гравці у яких контракти завершилися.

Плануємо працювати переважно на подвірї, а це парки, стадіони, пляж. Якщо погода не буде нам цього дозволяти робити, як сьогодні, то будемо ховатися у манежі».

Команда притримується усіх епідеміологічних вимог. Вимірювання температури на вході до залу та антисептики. Навіть розминку баскетболісти проводять у масках. У залі не більше 50 осіб.  

Тренувальний табір триватиме місяць. Після його завершення у молодих гравців буде час дещо перепочити перед стартом передсезонної роботи, а вже з серпня підготовка до нового сезону має продовжитись.

Напередодні гравці здали тести. Відзначимо габарити молодого Івана Токовенка. Центровий, якому нещодавно виповнилося 16 років має уже 100 кілограмів та розмах рук 214 сантиметрів. Іван кандидат у збірну України U15, так само, як і Владислав Семерич. Виступали за збірну України U15 ще два гравці, які знаходяться на зборі, а це Назар Холод та Кирило Прокопенко.

 

Напишіть відгук