Тренер «Черкаських Мавп» організовує тренувальні кемпи в Одесі та в Батумі

Тренер-методист «Черкаських Мавп» Василь Івлєв вже шостий рік поспіль є головним організатором тренувальних кемпів для дітей в Одесі та в Батумі.

Тренувальний табір в Батумі тривав 10 днів. Участь в ньому взяли 5 дітей з Черкас. Як розповів Івлєв, у Батумі з дітьми працювали 3 тренери з Грузії (один з них з вищого дивізіону, помічник головного тренера клубу з Батумі) і 4 тренери з України.

Нині сам Василь Івлєв перебуває в Одесі, де також організовує тренувальний кемп. Там діти займаються за насиченою програмою дві зміни по 8 днів.

«Діти працюють над індивідуальною майстерністю. Ми підвищуємо рівень дриблінгу, передач, майстерність в плані техніки, руху м’яча, гри в захисті. Кожного дня – 3-4 тренування. Зранку зарядка, потім два тренування і ввечері гра.

Тут зібрані найкращі одеські тренери, приїхав сербський спеціаліст із клубу з міста Нові Сад – Нікола Угріца. Також бере участь гравець Владислав Тонченко, який захотів повчитися тренерству. З Москви приїхав Сергій Самойленко», – розповідає Івлєв.

Тренуватися в Одесу відправилися 13 черкащан.

Табір в Одесі Івлєв організовує вже 6 років разом з Дмитром Шаламовим. Зазначає, що кожного року бажання взяти участь в кемпі проявляє все більше дітей. Цьогоріч в тренуваннях задіяні юні спортсмени віком від 7 до 17 років.

Івлєв зазначає, що збори в «Мавп»-05 року, з якими він працював минулого сезону, стартують в серпні. Зараз для команди шукають тренера.

 – Діти 2005-го року їздили в Батумі і там підвищували свою індивідуальна майстерність, в Одесу поїхали також. Крім того, я написав індивідуальні плани для кожного до серпня. Саме в серпні збираємося в Черкасах і будемо готуватися.

Після табору знову поїду в збірну U-14 до серпня, – розповів він.

Нагадаємо, минулого сезону «Черкаські Мавпи» 2005 року народження фінішували шостими у своїй віковій категорії. 

У 1\4 фінального етапу ВЮБЛ, що проходив у Харкові, «Мавпи» поступилися майбутньому переможцю змагань МК ДЮСШ-7. Наступного дня в серії за 5-6 місця підопічні Василя Івлєва здолала ОСДЮШОР з Рівного 53:51.

Джерело: mavpabasket.com

Напишіть відгук