Руслов та Кобець стали призерами четвертого туру Суперліги 3х3

Представники «Черкаських Мавп» відіграли на масштабному турнірі 3х3. Сьогодні в Одесі пройшов четвертий тур Суперліги 3х3. У змаганнях взяли участь професіональні команди чоловіків та жінок. Напередодні всіх учасників тестували на COVID19. У турнірі взяли  участь 20 команд – 13 чоловічих та 7 жіночих.

«Черкаські Мавпи» на цьому турнірі представляли двоє вихованців баскетбольної школи. Нікіта Руслов захищає кольори національної збірної України 3х3. А Олександр Кобець заявився на турнір у складі команди Новомосковська. Відзначимо, що команди обох черкасців були серед фаворитів турніру. Вони впевнено пройшли сітку й дісталися півфіналів.

Якраз один із півфіналів вийшов черкаським. Руслов разом із Антоном Давидюком, Сергієм Юрченком та Юрієм Кондраковим зіграв проти Кобця, Владислава Коренюка, Олександра Шашкова та Владислава Ляшенка.

У напруженому протистоянні Україна перемогла з рахунком 21:19. У підсумку Кобець зі своєю командою виграв матч за бронзу турніру. «Новомосковськ» здолав команду України U-23 (2) – 22:14.

А Руслов зі збірною України поступився у фіналі команді України U-23 (1) – 17:21.

Переможці отримали чек на 15 000 гривень, фіналісти – на 10 000. Команда Новомосковська виборола 7 тисяч.

Нагадаємо, що Нікіта Руслов продовжує працювати у таборі збірної України, яка у вересні візьме участь у чемпіонаті Європи 3х3.

А п’ятий тур Суперліги відбудеться вже у серпні.

Напишіть відгук