Результати Аматорської Ліги за 23.01.2021

Вчора було проведено чотири гри. А також нагородили команди, які були признані переможцями за підсумками незакінченного сезону 2019-2020.

Відкривали ігровий день “Черкаські Мавпи – 2005” та “ЧП”. Більшу частину гри попереду були “ЧП”. Але підтримувати своє лідерство їм було важко, тому що “Мавпи-2005” дуже часто наближались впритул. Та всеж, їм не вдалось отримати перемогу. Гра була завершена з рахунком 81:85, на користь “ЧП”. Перед початком гри БК “ЧП” були нагороджені за друге місце у другому дивізіоні. Вітаємо!

Детальна статистика.

Продовжили ігровий день “Берегиня” та чемпіони другого дивізіону минулого сезону – “ЧДТУ”. Вітаємо БК “ЧДТУ” з чемпіонством! В цьому матчі інтрига та рівна гра спостерігалась лише у першій чверті. Вже у другій чверті “ЧДТУ” почали поступово відриватись та збільшувати свою перевагу. Рахунок по завершені склав 81:59.

Далі зустрілись “Ветеран-Баскет” та “Черкаські Мавпи – 2004”. За підсумками минулого сезону “Ветеран-Баскет” стали чемпіонами першого дивізіону, а “Черкаські Мавпи – 2004” зайняли третє місце у дивізіоні “Б”. З чим і вітаємо команди!
А вчорашня гра видалась дуже цікавою. Після першої чверті “Мавпи-2004” мали перевагу у 10 очок. Але в наступних десятихвилинках “Ветеран-Баскет” поступово відіграв відрив і закінчив гру перемогою. Гра завершилась рахунком 86:90.

Завершили ігровий день “Дніпровські Акули” та “Смайл-Баскет”. Інтрига спостерігалась лише у першій половині гри. Після великої перерви “Смайл-Баскет” почали стрімко набирати перевагу і закінчили гру перемогою. Рахунок по завершені гри склав 76:94.