ОСДЮСШОР-Черкаські Мавпи-04 завершили перше коло чемпіонату України

ОСДЮСШОР-Черкаські Мавпи-04 відіграли останній тур у першому колі Всеукраїнської юнацької баскетбольної ліги України.

Вкотре цього сезону команда Олександра Лашко проводить тур у Києві. Черкаські баскетболісти зустрічалися зі своїми прямими конкурентами за лідерство у чемпіонаті, столичними командами СДЮШОР-16 та КСЛІ. В обох іграх до останнього була напружена боротьба і “Мавпи” мали всі шанси перемогти, втім домашній паркет десь допоміг киянам, котрі завдали черкасцям двох мінімальних поразок.

Таким чином, після першого кола ОСДЮСШОР-Черкаські Мавпи-04 залишаються у верхній частині турнірної таблиці. З показником 6 перемог, 5 поразок “Мавпи” посідають четверте місце.

Олександр Лашко, головний тренер ОСДЮСШОР-Черкаські Мавпи-04
“Закрили перше коло. Всі чотири тури провели в Києві. Могли зіграти краще, але самі собі створили проблеми у черговий раз. Більш-менш рівні зустрічі провели. Але вкрай грубі помилки в захисті не дозволили завершити матчі перемогами. Плюс у цьому турі випало кілька осіб. У причинах будемо розбиратися. Всі п’ять поразок першого кола були практично мінімальними, що дає надію на позитивний результат у другому колі. Потрібно багато чого переглянути. Наступний тур 30 січня у Дніпрі”.ОСДЮСШОР-Черкаські Мавпи-04 – СДЮШОР-16 (Київ) – 59:66

ЧМ:Холод – 17+7 підб; Ніжегородцев – 15+3 підб; Семерич – 14+18 підб.
Статистика матчу

ОСДЮСШОР-Черкаські Мавпи-04 – КСЛІ (Київ) – 83:84
ЧМ: Семерич – 23+14 підб; Холод – 23+10 підб, 5 пер; Кригін – 9.
Статистика матчу

Джерело: mavpabasket.com

Напишіть відгук