Найменші Мавпи ретельно готуються до сезону

Літо в режимі баскетболу провели фактично усі вихованці «Черкаських Мавп».

Команда найменшої вікової групи – юнаків 2008-го та 09-го років народження готується до свого другого сезону у Всеукраїнській юнацькій баскетбольній лізі України. Під керівництвом Максима Міхельсона та Василя Івлєва юні «Мавпи» готові до нових досягнень.

Щоранку «Черкаські Мавпи-08» у повному зборі на майданчику Гімназії №9. Саме на відкритому повітрі баскетболісти працюють більшу частину літа. А вже з наближенням сезону підопічні Міхельсона та Івлєва більше займатимуться у звичній залі.

Максим Міхельсон, головний тренер «Черкаських Мавп-08»:
«Хлопці за літо дещо розслабилися, хоча і отримували індивідуальні завдання для роботи. І це нормально – літо пора відпочинку і від тренувань і від школи і всього цього режиму. Втім сезон вже близько, потрібно повертати ту дисципліну, яка була і яка повинна бути на тренуванні спортивної команди».

Тренерський штаб максимальну увагу приділяє техніці. Юнаки працюють над технікою – дриблінг, передачі, кидки.

Завдань перед новим чемпіонатом багато, адже у своєму першому сезоні «Мавпи-08» зібрали купу нагород, головна з них – срібло ВЮБЛ. Тому юнаки прагнуть якнайкраще підготуватися до нового сезону, попрацювати над різними елементами і поліпшити свою гру.

Андрій Чемерис, гравець «Черкаських Мавп-08»:
«Цього літа ми їздили на турнір у Залізний порт і там треба було забити триочковий правою рукою і лівою. Лівою мені влучити не вдалося, тому зараз працюю над цією рукою, хочу нею також виконувати кидки».

Данило Павлов, гравець «Черкаських Мавп-08»:
«Влітку звертав увагу на дриблінг і правильну техніку кидка. Хочу досягти правильну техніки кидка і щоб я в цьому році в кінці сезону навчився кидати триочковий».

До нового сезону лишається близько місяця, тому у юнаків ще є чимало часу, аби підійти до нього в найкращій формі та гарному гуморі.

Джерело: mavpabasket.com

Напишіть відгук