«Мавпи-02» не лишають шансів Краматорську

Яскравий старт другого етапу. На власному паркеті «Черкаські Мавпи-02» відіграли перший матч. Суперник – ДЮКФП-2 з Краматорська.

Господарі паркету миттєво стартують і вириваються вперед у рахунку. Черкасці впевнено виграють першу чверть із рахунком 19 : 5. Із цією перевагою підопічні Володимира Мірошника провели у другий період. А на старті третьої 10-хвилинки просто змели суперника.

Надійно на власній половині майданчика та вибухово на чужій. Баскетболісти «Мавп» форсують втрату за втратою й гандикап команди постійно зростає. Як підсумок, черкасці із вражаючим рахунком виграють третю чверть – 28 : 10. А в четвертій довершують розпочате. У підсумку 82 : 37, надупевнена перемога «Черкаських Мавп-02».

Велика різниця в рахунку дозволила головному тренеру команди, Володимиру Мірошнику поекспериментувати зі складом та відточити деякі комбінації. Встигли «Мавпи-02» і покуражитися. Внуков потішив глядачів кількома триочковими, а Назаренко навіть забив згори!

«Грою, в принципі, задоволений. Ми перемогли. Щоправда, було чимало помилок. У другій чверті багато не забивали. Ми фізично сильніші за суперника. Ми розрахували на це, так все і вийшло. Тактично – вдалося виконати половину запланованого. Награвали свої комбінації. Протягом гри вигравали багато, тому дав пограти резервістам, водночас і відпочити лідерам. Завтра у нас дві гри підряд, тому їх і мав на увазі. Завдання – не збавляти темп, вигравати всі матчі. Далі тур буде складним, і наступні також» – Володимир Мірошник, головний тренер «Черкаських Мавп-02».

«Черкаські Мавпи-02» – ДЮКФП-2 (Краматорськ) 82 : 37 (19 : 5, 12 : 11, 28 : 10, 23 : 11)
ЧМ: Якименко – 17 + 9 підб, 3 перх; Внуков – 16 + 10 підб; Назаренко – 14 + 9 підб, 4 перх; Рідько – 10 + 3 підб.