Екс-наставник «Черкаських Мавп» отримав звання Заслуженого тренера України за результат Івана Ткаченка

Відомий по роботі з «Черкаськими Мавпими» тренер – Анатолій Федеренко отримав звання заслуженого тренера України. Присвоєння звання відбулося наказом міністра молоді та спорту – Вадима Гутцайта (№258 від 15.06.2020). Почесне звання Заслужений тренер України присвоєно першим наставникам срибних призерів чемпіонату світу U-23 з баскетболу 3х3.

Таким чином, Анатолій Федоренко отримав відзнаку, як перший тренер Івана Ткаченка, котрий у листопаді 2019-го здобув срібло чемпіонату Світу. У складі збірної України окрім Ткаченка виступав і ще один представник – «Черкаських Мавп» – Нікіта Руслов. Його перший тренер – Максим Міхельсон звання Заслуженого тренера України отримав ще у 2017-му, за досягнення у 3х3 Олександра Кобця.


Анатолій Федоренко з вихованцями “Черкаських Мавп”
Андрієм Саєнко та Дмитри Скапінецев

Анатолій Федоренко тренував головну команду «Черкаських Мавп» протягом двох сезонів 2004-2005 та 2005-2006. У 2006-му Федоренко разом з командою здобув путівку до Суперліги, посівши друге місце у Вищій лізі України.

Після цього Федоренко працював шість років з юнацькими командами «Черкаських Мавп», зокрема був наставником «Черкаських Мавп-97» де і починав Іван Ткаченко.

Напишіть відгук