Венето-Черкаси-07 стартували у новому сезоні ВЮБЛ

Черкаські дівчата дебютували у новому сезоні Всеукраїнської юнацької баскетбольної ліги України. У стартовому турі “Венето-Черкаси-07” здобули дві перемоги.

У своєму третьому сезоні ВЮБЛ “Венето-Черкаси-07” грають у статусі дворазових чеміпіонок. У Києві підопічні Наталії Євтушевської провели три матчі. У першій грі черкащанки зустрічалися з командою СДЮШОР. “Венето-Черкаси” зазнали поразки – 57:67. Втім вже у настуні два дні черкаські баскетболістки довели, що це була випадковість. Нашою командою були розгромлені КСЛІ (86:47) та “Переяслав-07” (99:10).

Результати:
СДЮШОР-збірна Києва-МОБІ – Венето-Черкаси – 67:57

Венето-Черкаси – КСЛІ-Динамо – 86:47

Переяслав-07 (Переяслав) – Венето-Черкаси (Черкаси) – 10:99

Наталія Євтушевська, головний тренер “Венето-Черкаси-07”:
“У першому матчі поступилися, але на це є об’єктивні прични. На гру приїхали фактично з гри. Дівчата не встигли як слід відпочити, тому довго входили у гру. Втім навіть у цьому матчі мали шанс на перемогу. Дівчата молодці, боролися на морально-вольових. Але сил не вистачило. У настуні два дні ми вже грали у свій баскетбол. Мені сподобалося, як працювали у захисті, із завзяттям та хорошою концентрацією. Форсували втрати у суперниць, було багато швидких відривів. Але нам ще багато над чим працювати. В першу чергу в атаці”.

Турнірна таблиця

 

Джерело: mavpabasket.com

Напишіть відгук